RUFEPA TECNOAGRO S.L.


طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی گلخانه

شرکت روفپا یک شرکت اسپانیایی فعال در زمینه ی ساخت و نصب سازه های گلخانه ای به صورت پروژه های کلید-تحویل است، و 25 سال است که در سراسر جهان مشغول به فعالیت می باشد. از همان ابتدا، ما توجه ویژه ای به سیر سریع پیشرفت در نقاط مختلف دنیا و تغییرات ایجاد شده در رفتار های مصرف با افزایش جمعیت داشته ایم. با رشد سریع جمعیت در اکثر کشورهای جهان، میزان تولید مواد غذایی باید افزایش یابد. اغلب کشورها میزان مصرف مواد غذایی خود را با توجه به معیار های زیر برنامه ریزی می کنند:

امنیت غذایی

کیفیت

میزان تولید در 365 روز سال

کاهش تقاضا برای سوخت و نیروی کار

تولید محصولاتی که ضرر کمتری برای محیط زیست دارند

کاهش هزینه های تولید و کوتاهتر کردن مسیر دسترسی افراد به مواد غذایی

ا توجه به این معیارها، پیشرفت همیشگی تیم ما و همچنین تبادل اطلاعات با سایر شرکت های فعال در زمینه ی کشاورزی و موسسات علمی و دانشگاه ها، ما می توانیم با یک پکیج کامل برای رفع مسائل مربوط به کشاورزی به سراغ مشتریان خود برویم. ما بررسی می کنیم که با توجه به شرایط آب و هوایی، نوع محصول و بودجه ی موجود چه روشی برای تولید از همه بهتر است. و بدین گونه است که ما می توانیم انواع مختلفی از گلخانه از پلاستیکی گرفته تا شیشه ای و توری را نصب و راه اندازی کنیم.

پیرو اصول کاری شرکت ما مبنی بر ارائه ی حرفه ای ترین خدمات به مشتریان، ما تمام تلاش خود را کرده ایم که در اکثر نقاط دنیا شعبه خود را دایر کنیم تا مشتریان بتوانند از نزدیک با پرسنل شرکت در تماس باشند. از این طریق آنها می توانند از بهترین خدمات تیم های مجهز ما بهره ببرند. به عنوان مثال از جمله این شعبات می توان به شعبه ای که شرکت روفپا در کوئرتارو در کشور مکزیک افتتاح کرده است اشاره کرد. هیچ یک از این موفقیت ها میسر نمی شد اگر ما در شرکت روفپا یک تیم حرفه ای و مشتاق به انجام کار نمی داشتیم. در حقیقت، ما کاملاً آگاهیم که موفقیت کلان یک شرکت از موفقیت های کوچک و تلاش روز افزون تمام پرسنل آن حاصل می شود و هیچ راه دیگری برای ساخت یک شرکت بزرگ وجود ندارد. بنابراین اگر بخواهیم هدف اصلی شرکت روفپا را خلاصه بگوییم، باید گفت: "هدف ما این است که ببینیم مشتری های ما هر روز پیشرفت می کنند و در مسیر پیشرفت شان با ما همراه هستند."

جدیدترین خبرها


نمایش تمام خبرها

آیا به دنبال بهترین روش های مهندسی برای پروژه هایتان هستید؟

جدیدترین پروژه ها


نمایش تمام پروژه ها

گلخانه های روفپا


طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی گلخانه

در شرکت روفپا ما توان تولید گلخانه های شیشه ای یعنی گلخانه های ونلو را داریم، که این گلخانه ها از مدرن ترین سیتم های گلخانه ای با سازگاری بالا برای مقاصد باغبانی هستند.

تجهیزات سازه ی این گلخانه ها بنا به درخواست و پروژه ی کارفرما با دقت بسیار بالا و توسط نرم افزار CASTA طراحی و اندازه گیری می شوند.

مطالب بیشتر