RUFEPA TECNOAGRO S.L.


Tasarım, Sera Üretimi ve Sistem Entegrasyonu

Rufepa Tecnoagro 25 yıldan fazla bir zamandır Anahtar Teslimi Projeler üreten bir İspanyol şirketidir. Başından bu yana pek çok ülkenin gelişimini ve geçirmekte oldukları değişimlerin hızlılığının farkındayız. Her defasında, ülkelerin nüfus artışıyla gelen baskı dan dolayı çok daha fazla miktarlarda besin maddesi üretme zorunluluğu sözkonusu olduğunda şu belli başlı kriterler temelinde tüketim gerçekleşmelidir:

  • Güvenlık.
  • Kalite
  • Yılın 365 günü üretim.
  • En az enerji tüketimi ve işçilik.
  • Çevreye gösterilen en fazla saygı.
  • Ürün ucuz üretim maliyetlerinde ve tüketici şehirlerin mümkün olduğunca yakınında bulunabilir olmalıdır.

Bu yukarıdaki kriterler ve bizlerin sürekli gelişimi temelinde, Rufepa Tecnoagro ölçüye ve isteğe göre, iklim koşullarına ve ürün işlevine ve elbette yatırımcıların düşüncelerine uygun entegre projeler tasarlamaktadır. Böyleyken tüm sera modellerini , cam sera, plastik sera veya gölgeli tül gibi daha basit seraları üretme ve kurulumunu yapma kapasitesindedir.

Günümüzde, 3 fabrika noktamız ve 20 dağıtımcımız bulunmaktadır. Bu üç üretim noktası İspanya (Murcia), Rimex(Meksika’da Queretaro eyaletinde) ve Türkiye’de Rufepa Sera (Antalya). Bütün bunlar Rufepa’da prefesyonel ve heyecanlı bir çalışma ortamı olmasa gerçekleşemezdi. Biliyoruz ki şirketlerin başarıları gündelik olarak elde edilen küçük başarıların ve çalışanlarının ve işbirlikçilerinin büyük gayreti sayesinde gerçekleşmektedir. Başka türlü Büyük Bir Şirket inşa etmek mümkün değildir.

20-10-2016

RUFEPA SİZLERİ GREENTECH HAZİRAN 14-16/16’YA DAVET EDİYOR


RUFEPA SİZLERİ GREENTECH HAZİRAN 14-16/16’YA DAVET EDİYOR

Daha fazla

Projeniz için En İyi Mühendislik Çözümünü mü Arıyorsunuz?

RUFEPA SERALARI


Tasarım, Sera Üretimi ve Sistem Entegrasyonu

RUFEPA’da, çiftçilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan ileri teknoloji, kalite ve uygulanabilirliğe sahip bir ürün olan “Venlo” tip çok yönlü cam seralar ile projelerinizi gerçekleştirebiliyoruz.

Ana yapıyı oluşturan elemanların boyutlandırması ve tasarımı cam seralar için bir hesaplama yazılımı olan CASTA ile her proje için özel olarak hesaplanmaktadır.

Daha fazla