Şirket Hakkında

RUFEPA SERALARI

Sera üretiminde ve montajında sahip olduğumuz 25 yıllık tecrübemiz geçici bir süreç değildir, aynı zamanda seraların da yüksek teknoloji modellerine doğru geçirmiş olduğu büyük değişimlerin tanığı olmayı da beraberinde getiren bir dönemdir. Bu süreçte serada üretimde yoğun biçimde yeni tasarımlar, yeni malzemeler ve yeni konseptler getirilmiştir. Tüm tarımsal üretim projesi esasında seranın tasarımı ve bunda kullanılan malzemeler temelinde dönmektedir zira ekipmanlar da projenin bir parçasıdır ve tasarımı dolayısıyla kullanım şekillerini de etkileyeceği gibi malzeme miktarı açısından olduğu kadar seranın gündelik işleyişindeki lojistik ve kullanım açısından da etkileyecektir.

Aynı zamanda tarımsal ürün yetiştiriciliğinde üretimde artış ve enerji ve su tüketiminde de tasarruf sağlayan uygulama yenilikleri de geliştirdik. Bu tür projelerin geliştirilmesinde her defasında karşılaşılan en büyük komplikasyon sonuç olarak bizim anahtar teslimi sera projelerinde rahatlıkla iş görebilen az sayıdaki dünya şirketlerinden birisi olmamıza olanak sağlamıştır. Projenin ihtiyaç duyduğu tüm şartları tanımak son derece önemlidir zira çiçek yetiştirmek için , domates veya fidelik olarak düşünülen tasarımlar tamamen farklıdır.

RUFEPA’da projelerinizi ‘Venlo’ cam tipi sofistike seralarla gerçekleştirebiliriz, bu seralarımız yüksek teknolojiide, kalitede ve en titiz tarım üreticilerinin ihtiyaçlarına uygunluk gösterebilen bir üründür. Ana yapıyı oluşturan elementlerin tasarımı ve boyutları her bir cam sera için spesifik olarak hesaplama programı ‘CASTA’ ile hesaplanır.</p>

Aynı zamanda seralarımızı gezegenimizin her iklimine uyum sağlayabilen plastik örtülü seralarımız ve tül örtülü seralarımız 20’den fazla ülkede kurulu bulunmaktadır.

Tasarımlarımızda denenmiş bir kalite garantisi verebilmek için en son Avrupa Yönetmeliklerine katiyen uymaya devam etmekteyiz: EURONED: EN 13031-01 A15 . Ayrıca diğer tüm kalite protokollerimiz ISO 9001 damgası taşımaktadır. Ve seralarımız Rusya topraklarında GOST belgelendirmesiyle aynı şekilde tanınmıştır.

Projeniz için En İyi Mühendislik Çözümünü mü Arıyorsunuz?