درباره شرکت

گلخانه های روفپا

تجربه ی 25 ساله ی ما در طراحی و نصب سازه های گلخانه ای سبب شده کارکنان شرکت روفپا شاهد پیشرفتی در صنعت گلخانه سازی باشند که از سازه های اولیه شروع شده و به بالاترین سطوح نوآوری و تحقیق و توسعه می انجامد. طراحی هایی جدید برای گلخانه ها ارائه شده اند که توسط آنها می توان محصولاتی را که در گذشته فقط در فضای باز تولید می شدند را نیز در فضای کنترل شده ی گلخانه تولید کرد. برای چنین کاری نیز باید فسلفه ی جدیدی را برای چگونگی کنترل گلخانه و تولید محصول تعریف کرد. پایه ی چگونگی و حدود این فلسفه نیز به ابتدایی ترین تصمیم در مورد سازه ی گلخانه و نوع مواد و مصالحی که در آن به کار می بریم باز می گردد، چرا که این تصمیم مستقیماً بر مدیریت گلخانه و تجهیزات آن تأثیر می گذارد. پس این تصمیمات علاوه بر بار مالی، بار مدیریتی نیز دارند

در عین حال ما نوآوری های خود را به عرصه ی مدیریت تولید محصول نیز وارد کرده ایم، که در نتیجه میزان تولید به شکل قابل توجهی بالا رفته و استفاده از سوخت و آب کم شده است. با رفع مسائل فنی و همچنین آموزش کارکنان خود برای چنین پروژه هایی، شرکت روفپا یکی از معدود شرکت ها در جهان است که می تواند پروژه های گلخانه ای را از 0 تا 100 یعنی به صورت کلید تحویل انجام دهد. پروژه های کلید تحویل از مشاوره های اولیه مثل تجهیزات لازم با توجه به شرایط آب و هوایی، نوع محصول، و تعیین هدف گلخانه آغاز می شوند.

شرکت روفپا قادر است پیشرفته ترین نوع گلخانه ها، یعنی گلخانه های شیشه ای را نیز طراحی و نصب کند تا بتواند سطح کیفی محصولات تولیدی، فناوری و سازگاری با محیط را به بیشترین حد ممکن برساند. طراحی و تعیین اندازه های این نوع پروژه ها با برنامه ی محاسباتی CASTA انجام می پذیرد. ضمناً این نکته نیز شایان ذکر است که در اقلیم های متفاوت جهان، گلخانه های پلاستیکی ما آزمایش ها را با موفقیت پشت سر گذاشته اند. تلاش همیشگی ما برای تطبیق گلخانه هایمان با شرایط اقلیمی متفاوت باعث شده امروزه در 20 کشور جهان پروژه های ما دیده شوند، که همین خود بهترین ویترین برای کار ماست.

شرکت روفپا فعالیت های خود را مطابق با استاندارد های کیفی اروپا، یعنی استاندارد EURONED : EN13031-01 A15، انجام می دهد. همچنین این شرکت دارای گواهی کیفی ISO9001 می باشد. در کشور روسیه نیز ما موفق به کسب موجز کیفی GOST شده ایم.

آیا به دنبال بهترین روش های مهندسی برای پروژه هایتان هستید؟